Bestaand team aanmelden Nieuw team aanmelden

Aangemelde teams seizoen 2022/2023

 1. 
 Cafe De Lach 
 Pr. Beatrixstraat 2 B 
 H'veld-G'dam 
 Donderdag 
  
 2. 
 't Kraaienest 
 Damstraat 59 
 H'veld-G'dam 
 Woensdag 
  
 3. 
 Cafe Candlelight 
 Burg. Winklerplein 2a 
 Sliedrecht 
 Woensdag 
  
 4. 
 Cafe Candlelight 
 Burg. Winklerplein 2a 
 Sliedrecht 
 Vrijdag 
  
 5. 
 Plein 2 
 Sportplein 2 
 Giessenburg 
 Donderdag 
  
 6. 
 Partycentrum 't Hart 
 Nassaustraat 6 
 H'veld-G'dam 
 Woensdag 
  
 7. 
 Cafe Halosta 
 E.P. van Ooijenstraat 7 
 Aalst GLD 
 Woensdag 
  
 8. 
 gorinchemse voetbalvereniging raptim 
 kleine schelluinsekade 5 
 gorinchem 
 Vrijdag 
  
 9. 
 Leerdam sport 
 Quirinus de Palmelaan 109 
 Leerdam 
 Vrijdag 
  
 10. 
 Cafe het Peultje 
 Peulenstraat 187 
 H'veld-G'dam 
 Donderdag 
  
 11. 
 Kantine CKC Kinderdijk 
 Groen van Prinstererstr. 107 
 Alblasserdam 
 Donderdag 
  
 12. 
 Kantine vv Woudrichem 
 Middelvaart 1c 
 Woudrichem 
 Donderdag 
  
02.185 Cees  van Vugt Captain
21.060 Hans  Baks 
99.004 Gerard  Visser 
03.037 Pierre  Secreve 
03.039 Marcel  Wilhelm 
05.081 Sander  van Ooyen 
03.034 Tim  Froma 
20.006 Willem  den Oudste 
 13. 
 Cafe-cafetaria De Wiel 
 Leerdamseweg 39A 
 Asperen 
 Woensdag 
  
 14. 
 Cafe de Zwaan 
 Gasthuisstraat 36 
 Heukelum 
 Donderdag 
  
 15. 
 Cafe the Old Triangle 
 Nieuwstraat 51 
 Leerdam 
 Donderdag 
  
 16. 
 Cafe Lekzicht 
 Lekdijk 30 
 Ameide 
 Donderdag 
  
 17. 
 Het Bosch Lexmond 
 Nieuwe Rijksweg 6 
 Lexmond 
 Woensdag 
  
 18. 
 Het Bosch Lexmond 
 Nieuwe Rijksweg 6 
 Lexmond 
 Donderdag 
  
 19. 
 Het Bosch Lexmond 
 Nieuwe Rijksweg 6 
 Lexmond 
 Donderdag 
  
 20. 
 't Kraaienest 
 Damstraat 59 
 H'veld-G'dam 
 Woensdag 
  
 21. 
 Sporthal van Rappardhal 
 Wijnkoperstraat 5 
 Gorinchem 
 Woensdag 
  
 22. 
 Dorpshuis de Koels 
 Molenlaan 17 
 Vuren 
 Vrijdag 
  
 23. 
 't Kraaienest 
 Damstraat 59 
 H'veld-G'dam 
 Vrijdag 
  
 24. 
 't Kraaienest 
 Damstraat 59 
 H'veld-G'dam 
 Donderdag 
  
 25. 
 v.v. Sliedrecht 
 Sportlaan 7 
 Sliedrecht 
 Woensdag 
  
 26. 
 Cafe Lekzicht 
 Lekdijk 30 
 Ameide 
 Vrijdag 
  
 27. 
 Cafe Lekzicht 
 Lekdijk 30 
 Ameide 
 Donderdag 
  
 28. 
 Sporthal van Rappardhal 
 Wijnkoperstraat 5 
 Gorinchem 
 Vrijdag 
  
 29. 
 Cafe het Peultje 
 Peulenstraat 187 
 H'veld-G'dam 
 Vrijdag 
  
 30. 
 De Feniks 
 Langedijk 90 
 Gorinchem 
 Donderdag 
  
 31. 
 Cafe het Peultje 
 Peulenstraat 187 
 H'veld-G'dam 
 Donderdag 
  
 32. 
 De Bolderik 
 Nanningh Keyserstraat 2 
 Sleeuwijk 
 Donderdag 
  
 33. 
 The Moonshine 
 Stationsweg 3 
 Sliedrecht 
 Vrijdag 
  
 34. 
 Plein 2 
 Sportplein 2 
 Giessenburg 
 Donderdag 
  
 35. 
 Cafe De Lach 
 Pr. Beatrixstraat 2 B 
 H'veld-G'dam 
 Vrijdag 
  
 36. 
 Cafetaria / Café Beja 
 Europaplein 13 
 Leerdam 
 Woensdag 
  
 37. 
 Cafe-cafetaria De Wiel 
 Leerdamseweg 39A 
 Asperen 
 Donderdag 
  
 38. 
 Cafe Lekzicht 
 Lekdijk 30 
 Ameide 
 Vrijdag 
  
 39. 
 't Kraaienest 
 Damstraat 59 
 H'veld-G'dam 
 Vrijdag 
  
 40. 
 Havenzicht 
 Biesboshaven zuid 12 
 Werkendam 
 Vrijdag 
  
 41. 
 Dorpshuis De Poort 
 Zworrelstraat 79 
 Herwijnen 
 Vrijdag 
  
 42. 
 Dorpshuis De Poort 
 Zworrelstraat 79 
 Herwijnen 
 Vrijdag 
  
 43. 
 't Voorhuys 
 Voorstraat 20 
 Beesd 
 Vrijdag 
  
Een product van Temo Internetservices i.s.m. Bliekse Dart Kompetitie