Bestaand team aanmelden Nieuw team aanmelden

Aangemelde teams seizoen 2020/2021

 1. 
 't Kraaienest 
 Damstraat 59 
 H'veld-G'dam 
 Donderdag 
  
 2. 
 Cafe 't Vennetje 
 Nieuwstraat 108 
 Leerdam 
 Donderdag 
  
 3. 
 Sporthal van Rappardhal 
 Wijnkoperstraat 5 
 Gorinchem 
 Woensdag 
  
 4. 
 't Kraaienest 
 Damstraat 59 
 H'veld-G'dam 
 Woensdag 
  
 5. 
 Cafe Joep d'n Dijk 
 Lekdijk 30 
 Ameide 
 Donderdag 
  
 6. 
 Cafetaria / Café Beja 
 Europaplein 13 
 Leerdam 
 Vrijdag 
  
 7. 
 Cafe Candlelight 
 Burg. Winklerplein 2a 
 Sliedrecht 
 Woensdag 
  
 8. 
 Cafe Candlelight 
 Burg. Winklerplein 2a 
 Sliedrecht 
 Donderdag 
  
 9. 
 Plein 2 
 Sportplein 2 
 Giessenburg 
 Donderdag 
  
 10. 
 Partycentrum 't Hart 
 Nassaustraat 6 
 H'veld-G'dam 
 Woensdag 
  
 11. 
 Cafe Halosta 
 E.P. van Ooijenstraat 7 
 Aalst GLD 
 Woensdag 
  
 12. 
 Partycentrum 't Hart 
 Nassaustraat 6 
 H'veld-G'dam 
 Donderdag 
  
 13. 
 Cafetaria / Café Beja 
 Europaplein 13 
 Leerdam 
 Donderdag 
  
 14. 
 gorinchemse voetbalvereniging raptim 
 kleine schelluinsekade 5 
 gorinchem 
 Vrijdag 
  
 15. 
 Leerdam sport 
 Quirinus de Palmelaan 109 
 Leerdam 
 Vrijdag 
  
 16. 
 Cafe het Peultje 
 Peulenstraat 187 
 H'veld-G'dam 
 Donderdag 
  
96.187 Dick  Brandwijk Captain
96.160 Jan  Dubbeldam 
05.132 Harry  de Bruin 
96.157 Gert  de Leeuwerk 
96.165 Peter  Boer 
 17. 
 't Uivernest 
 Kerkstraat 9 
 Hank 
 Donderdag 
  
 18. 
 Kantine CKC Kinderdijk 
 Groen van Prinstererstr. 107 
 Alblasserdam 
 Vrijdag 
  
 19. 
 Cafe `t Hoekske 
 Kerkstraat 21 
 Woudrichem 
 Donderdag 
  
 20. 
 Cafe 't Vennetje 
 Nieuwstraat 108 
 Leerdam 
 Donderdag 
  
 21. 
 Cafe Joep d'n Dijk 
 Lekdijk 30 
 Ameide 
 Donderdag 
  
 22. 
 Cafe havenzicht 
 Biesboschhaven zuid 12 
 werkendam 
 Donderdag 
  
 23. 
 Het Bosch Lexmond 
 Nieuwe Rijksweg 6 
 Lexmond 
 Woensdag 
  
 24. 
 Het Bosch Lexmond 
 Nieuwe Rijksweg 6 
 Lexmond 
 Donderdag 
  
 25. 
 Het Posthuijs 
 Voorstraat 42 
 Groot-Ammers 
 Vrijdag 
  
 26. 
 't Kraaienest 
 Damstraat 59 
 H'veld-G'dam 
 Woensdag 
  
 27. 
 Dorpshuis De Stoof 
 Kon. Wilhelminalaan 20 
 Kedichem 
 Vrijdag 
  
 28. 
 Dorpshuis de Koels 
 Molenlaan 17 
 Vuren 
 Vrijdag 
  
 29. 
 't Kraaienest 
 Damstraat 59 
 H'veld-G'dam 
 Vrijdag 
  
 30. 
 't Kraaienest 
 Damstraat 59 
 H'veld-G'dam 
 Donderdag 
  
 31. 
 Cafe L & L 
 Tuinstraat 16 
 Nederhemert-Nrd 
 Donderdag 
  
 32. 
 v.v. Sliedrecht 
 Sportlaan 7 
 Sliedrecht 
 Woensdag 
  
 33. 
 Stichting Podium Gorcum 
 Grote Haarsekade 120 
 Gorinchem 
 Donderdag 
  
 34. 
 Cafe het Mopke 
 Rijksweg 75 
 Nieuwendijk 
 Vrijdag 
  
 35. 
 Cafe Joep d'n Dijk 
 Lekdijk 30 
 Ameide 
 Vrijdag 
  
 36. 
 Cafe Joep d'n Dijk 
 Lekdijk 30 
 Ameide 
 Vrijdag 
  
 37. 
 Stichting Podium Gorcum 
 Grote Haarsekade 120 
 Gorinchem 
 Vrijdag 
  
 38. 
 Cafe het Peultje 
 Peulenstraat 187 
 H'veld-G'dam 
 Vrijdag 
  
 39. 
 Cafe het Peultje 
 Peulenstraat 187 
 H'veld-G'dam 
 Donderdag 
  
 40. 
 De Bolderik 
 Nanningh Keyserstraat 2 
 Sleeuwijk 
 Donderdag 
  
 41. 
 The Moonshine 
 Stationsweg 3 
 Sliedrecht 
 Woensdag 
  
 42. 
 Plein 2 
 Sportplein 2 
 Giessenburg 
 Donderdag 
  
 43. 
 Cafe 't Vennetje 
 Nieuwstraat 108 
 Leerdam 
 Woensdag 
  
 44. 
 Cafe De Lach 
 Pr. Beatrixstraat 2 B 
 H'veld-G'dam 
 Vrijdag 
  
 45. 
 Cafe De Lach 
 Pr. Beatrixstraat 2 B 
 H'veld-G'dam 
 Donderdag 
  
 46. 
 Cafe 't Vennetje 
 Nieuwstraat 108 
 Leerdam 
 Donderdag 
  
 47. 
 Cafe Joep d'n Dijk 
 Lekdijk 30 
 Ameide 
 Donderdag 
  
 48. 
 't Kraaienest 
 Damstraat 59 
 H'veld-G'dam 
 Vrijdag 
  
 49. 
 Cafe 't Vennetje 
 Nieuwstraat 108 
 Leerdam 
 Donderdag 
  
 50. 
 Cafe havenzicht 
 Biesboschhaven zuid 12 
 werkendam 
 Woensdag 
  
 51. 
 Dorpshuis De Poort 
 Zworrelstraat 79 
 Herwijnen 
 Vrijdag 
  
 52. 
 Dorpshuis De Poort 
 Zworrelstraat 79 
 Herwijnen 
 Vrijdag 
  
Een product van Temo Internetservices i.s.m. Bliekse Dart Kompetitie