Aangemelde teams seizoen 2018/2019

 1. 
 't Kraaienest 
 Damstraat 59 
 H'veld-G'dam 
 Donderdag 
  
 2. 
 't Voorhuys 
 Voorstraat 20 
 Beesd 
 Donderdag 
  
 3. 
 't Kraaienest 
 Damstraat 59 
 H'veld-G'dam 
 Woensdag 
  
 4. 
 Café d'n Dijk 
 Lekdijk 30 
 Ameide 
 Donderdag 
  
 5. 
 Cafetaria / Café Beja 
 Europaplein 13 
 Leerdam 
 Vrijdag 
  
 6. 
 Café Sluis 
 Sluis 19 
 Groot Ammers 
 Vrijdag 
  
 7. 
 Cafe Candlelight 
 Burg. Winklerplein 2a 
 Sliedrecht 
 Woensdag 
  
 8. 
 Cafe Candlelight 
 Burg. Winklerplein 2a 
 Sliedrecht 
 Woensdag 
  
 9. 
 Plein 2 
 Sportplein 2 
 Giessenburg 
 Donderdag 
  
 10. 
 Brovos 
 Jagerspad 10 
 Giessen 
 Woensdag 
  
 11. 
 Partycentrum 't Hart 
 Nassaustraat 6 
 H'veld-G'dam 
 Woensdag 
  
 12. 
 Café Halosta 
 E.P. van Ooijenstraat 7 
 Aalst GLD 
 Woensdag 
  
 13. 
 Cafetaria / Café Beja 
 Europaplein 13 
 Leerdam 
 Woensdag 
  
 14. 
 Cafe het Peultje 
 Peulenstraat 187 
 H'veld-G'dam 
 Donderdag 
  
 15. 
 't Uivernest 
 Kerkstraat 9 
 Hank 
 Donderdag 
  
 16. 
 café 't Vennetje 
 Nieuwstraat 108 
 Leerdam 
 Donderdag 
  
 17. 
 THUISHONK 
 Haarweg 91 
 Gorinchem 
 Vrijdag 
  
 18. 
 Kantine V.V.De Zwerver 
 Schansweg 1 
 Kinderdijk 
 Woensdag 
  
 19. 
 Cafe `t Hoekske 
 Kerkstraat 21 
 Woudrichem 
 Donderdag 
  
 20. 
 Cafe the Old Triangle 
 Nieuwstraat 51 
 Leerdam 
 Vrijdag 
  
 21. 
 Café d'n Dijk 
 Lekdijk 30 
 Ameide 
 Donderdag 
  
 22. 
 Cafe Candlelight 
 Burg. Winklerplein 2a 
 Sliedrecht 
 Woensdag 
  
 23. 
 Het Bosch Lexmond 
 Nieuwe Rijksweg 6 
 Lexmond 
 Woensdag 
  
 24. 
 Het Bosch Lexmond 
 Nieuwe Rijksweg 6 
 Lexmond 
 Donderdag 
  
 25. 
 Het Bosch Lexmond 
 Nieuwe Rijksweg 6 
 Lexmond 
 Donderdag 
  
 26. 
 Het Posthuijs 
 Voorstraat 42 
 Groot-Ammers 
 Vrijdag 
  
 27. 
 't Kraaienest 
 Damstraat 59 
 H'veld-G'dam 
 Woensdag 
  
 28. 
 Cafe 't Uiltje 
 Varkensmarkt 11/13 
 Gorinchem 
 Woensdag 
  
 29. 
 Stichting Podium Gorcum 
 Grote Haarsekade 120 
 Gorinchem 
 Woensdag 
  
 30. 
 Dorpshuis De Stoof 
 Kon. Wilhelminalaan 20 
 Kedichem 
 Vrijdag 
  
 31. 
 Café De Lach 
 Pr. Beatrixstraat 2 B 
 H'veld-G'dam 
 Donderdag 
  
 32. 
 Dorpshuis de Koels 
 Molenlaan 17 
 Vuren 
 Vrijdag 
  
 33. 
 't Kraaienest 
 Damstraat 59 
 H'veld-G'dam 
 Vrijdag 
  
 34. 
 't Kraaienest 
 Damstraat 59 
 H'veld-G'dam 
 Donderdag 
  
 35. 
 Cafe L & L 
 Tuinstraat 16 
 Nederhemert-Nrd 
 Donderdag 
  
 36. 
 Plein 2 
 Sportplein 2 
 Giessenburg 
 Donderdag 
  
 37. 
 Cafe L & L 
 Tuinstraat 16 
 Nederhemert-Nrd 
 Donderdag 
  
 38. 
 v.v. Sliedrecht 
 Sportlaan 7 
 Sliedrecht 
 Woensdag 
  
 39. 
 Plein 2 
 Sportplein 2 
 Giessenburg 
 Vrijdag 
  
 40. 
 Cafe het Mopke 
 Rijksweg 75 
 Nieuwendijk 
 Vrijdag 
  
 41. 
 Cafe het Peultje 
 Peulenstraat 187 
 H'veld-G'dam 
 Vrijdag 
  
 42. 
 Cafe de Zwaan 
 Dorpstraat 5 
 Schoonrewoerd 
 Woensdag 
  
 43. 
 Café d'n Dijk 
 Lekdijk 30 
 Ameide 
 Vrijdag 
  
 44. 
 Café d'n Dijk 
 Lekdijk 30 
 Ameide 
 Donderdag 
  
 45. 
 't Kraaienest 
 Damstraat 59 
 H'veld-G'dam 
 Vrijdag 
  
 46. 
 Café De Lach 
 Pr. Beatrixstraat 2 B 
 H'veld-G'dam 
 Vrijdag 
  
 47. 
 Cafe het Peultje 
 Peulenstraat 187 
 H'veld-G'dam 
 Vrijdag 
  
 48. 
 De Feniks 
 Langedijk 90 
 Gorinchem 
 Vrijdag 
  
 49. 
 Cafe het Peultje 
 Peulenstraat 187 
 H'veld-G'dam 
 Donderdag 
  
 50. 
 De Bolderik 
 Nanningh Keyserstraat 2 
 Sleeuwijk 
 Donderdag 
  
 51. 
 Dorpshuis de Koels 
 Molenlaan 17 
 Vuren 
 Woensdag 
  
 52. 
 Plein 2 
 Sportplein 2 
 Giessenburg 
 Donderdag 
  
 53. 
 Café De Lach 
 Pr. Beatrixstraat 2 B 
 H'veld-G'dam 
 Vrijdag 
  
 54. 
 The Moonshine 
 Stationsweg 3 
 Sliedrecht 
 Woensdag 
  
 55. 
 Café De Lach 
 Pr. Beatrixstraat 2 B 
 H'veld-G'dam 
 Donderdag 
  
 56. 
 café 't Vennetje 
 Nieuwstraat 108 
 Leerdam 
 Donderdag 
  
 57. 
 Cafe 't Zwarte paard 
 Botersloot 15  
 Noordeloos  
 Vrijdag 
  
 58. 
 Café d'n Dijk 
 Lekdijk 30 
 Ameide 
 Donderdag 
  
 59. 
 café 't Vennetje 
 Nieuwstraat 108 
 Leerdam 
 Donderdag 
  
 60. 
 DS v/d Burg 
 Korfgraaf 29 
 Hellouw  
 Vrijdag 
  
Een product van Temo Internetservices i.s.m. Bliekse Dart Kompetitie