Divisie 1A


Programma

Wedstrijdschema divisie 1A

Speelweek 1   16-09-2019 t/m 20-09-2019

S.T.D- Het Bosch Lexmond 2 Donderdag
The Yellow Army- High Noon Donderdag
De Vissekoppe- Isto Coruja Donderdag
Dart voor weinig- The Smileys Donderdag
Kraaienest 3- Vennetje 2 Donderdag
EDP- Los Borrachos Woensdag

Speelweek 2   23-09-2019 t/m 27-09-2019

Los Borrachos- Kraaienest 3 Woensdag
Vennetje 2- Dart voor weinig Donderdag
The Smileys- De Vissekoppe Donderdag
Isto Coruja- The Yellow Army Woensdag
EDP- S.T.D Woensdag
High Noon- Het Bosch Lexmond 2 Woensdag

Speelweek 3   30-09-2019 t/m 04-10-2019

S.T.D- High Noon Donderdag
Het Bosch Lexmond 2- Isto Coruja Donderdag
The Yellow Army- The Smileys Donderdag
De Vissekoppe- Vennetje 2 Donderdag
Dart voor weinig- Los Borrachos Donderdag
Kraaienest 3- EDP Donderdag

Speelweek 4   07-10-2019 t/m 11-10-2019

EDP- Dart voor weinig Woensdag
Los Borrachos- De Vissekoppe Woensdag
Vennetje 2- The Yellow Army Donderdag
Kraaienest 3- S.T.D Donderdag
The Smileys- Het Bosch Lexmond 2 Donderdag
Isto Coruja- High Noon Woensdag

Speelweek 5   28-10-2019 t/m 01-11-2019

S.T.D- Isto Coruja Donderdag
High Noon- The Smileys Woensdag
Het Bosch Lexmond 2- Vennetje 2 Donderdag
The Yellow Army- Los Borrachos Donderdag
De Vissekoppe- EDP Donderdag
Dart voor weinig- Kraaienest 3 Donderdag

Speelweek 6   04-11-2019 t/m 08-11-2019

Kraaienest 3- De Vissekoppe Donderdag
EDP- The Yellow Army Woensdag
Dart voor weinig- S.T.D Donderdag
Los Borrachos- Het Bosch Lexmond 2 Woensdag
Vennetje 2- High Noon Donderdag
The Smileys- Isto Coruja Donderdag

Speelweek 7   11-11-2019 t/m 15-11-2019

S.T.D- The Smileys Donderdag
Isto Coruja- Vennetje 2 Woensdag
High Noon- Los Borrachos Woensdag
Het Bosch Lexmond 2- EDP Donderdag
The Yellow Army- Kraaienest 3 Donderdag
De Vissekoppe- Dart voor weinig Donderdag

Speelweek 8   18-11-2019 t/m 22-11-2019

Dart voor weinig- The Yellow Army Donderdag
De Vissekoppe- S.T.D Donderdag
Kraaienest 3- Het Bosch Lexmond 2 Donderdag
EDP- High Noon Woensdag
Los Borrachos- Isto Coruja Woensdag
Vennetje 2- The Smileys Donderdag

Speelweek 9   09-12-2019 t/m 13-12-2019

S.T.D- Vennetje 2 Donderdag
The Smileys- Los Borrachos Donderdag
Isto Coruja- EDP Woensdag
High Noon- Kraaienest 3 Woensdag
Het Bosch Lexmond 2- Dart voor weinig Donderdag
The Yellow Army- De Vissekoppe Donderdag

Speelweek 10   16-12-2019 t/m 20-12-2019

S.T.D- The Yellow Army Donderdag
De Vissekoppe- Het Bosch Lexmond 2 Donderdag
Dart voor weinig- High Noon Donderdag
Kraaienest 3- Isto Coruja Donderdag
EDP- The Smileys Woensdag
Vennetje 2- Los Borrachos Donderdag

Speelweek 11   06-01-2020 t/m 10-01-2020

Los Borrachos- S.T.D Woensdag
EDP- Vennetje 2 Woensdag
The Smileys- Kraaienest 3 Donderdag
Isto Coruja- Dart voor weinig Woensdag
High Noon- De Vissekoppe Woensdag
The Yellow Army- Het Bosch Lexmond 2 Donderdag

Speelweek 12   13-01-2020 t/m 17-01-2020

Het Bosch Lexmond 2- S.T.D Donderdag
High Noon- The Yellow Army Woensdag
Isto Coruja- De Vissekoppe Woensdag
The Smileys- Dart voor weinig Donderdag
Vennetje 2- Kraaienest 3 Donderdag
Los Borrachos- EDP Woensdag

Speelweek 13   20-01-2020 t/m 24-01-2020

Kraaienest 3- Los Borrachos Donderdag
Dart voor weinig- Vennetje 2 Donderdag
De Vissekoppe- The Smileys Donderdag
The Yellow Army- Isto Coruja Donderdag
S.T.D- EDP Donderdag
Het Bosch Lexmond 2- High Noon Donderdag

Speelweek 14   10-02-2020 t/m 14-02-2020

High Noon- S.T.D Woensdag
Isto Coruja- Het Bosch Lexmond 2 Woensdag
The Smileys- The Yellow Army Donderdag
Vennetje 2- De Vissekoppe Donderdag
Los Borrachos- Dart voor weinig Woensdag
EDP- Kraaienest 3 Woensdag

Speelweek 15   17-02-2020 t/m 21-02-2020

Dart voor weinig- EDP Donderdag
De Vissekoppe- Los Borrachos Donderdag
The Yellow Army- Vennetje 2 Donderdag
S.T.D- Kraaienest 3 Donderdag
Het Bosch Lexmond 2- The Smileys Donderdag
High Noon- Isto Coruja Woensdag

Speelweek 16   24-02-2020 t/m 28-02-2020

Isto Coruja- S.T.D Woensdag
The Smileys- High Noon Donderdag
Vennetje 2- Het Bosch Lexmond 2 Donderdag
Los Borrachos- The Yellow Army Woensdag
EDP- De Vissekoppe Woensdag
Kraaienest 3- Dart voor weinig Donderdag

Speelweek 17   09-03-2020 t/m 13-03-2020

De Vissekoppe- Kraaienest 3 Donderdag
The Yellow Army- EDP Donderdag
S.T.D- Dart voor weinig Donderdag
Het Bosch Lexmond 2- Los Borrachos Donderdag
High Noon- Vennetje 2 Woensdag
Isto Coruja- The Smileys Woensdag

Speelweek 18   16-03-2020 t/m 20-03-2020

The Smileys- S.T.D Donderdag
Vennetje 2- Isto Coruja Donderdag
Los Borrachos- High Noon Woensdag
EDP- Het Bosch Lexmond 2 Woensdag
Kraaienest 3- The Yellow Army Donderdag
Dart voor weinig- De Vissekoppe Donderdag

Speelweek 19   23-03-2020 t/m 27-03-2020

The Yellow Army- Dart voor weinig Donderdag
S.T.D- De Vissekoppe Donderdag
Het Bosch Lexmond 2- Kraaienest 3 Donderdag
High Noon- EDP Woensdag
Isto Coruja- Los Borrachos Woensdag
The Smileys- Vennetje 2 Donderdag

Speelweek 20   13-04-2020 t/m 17-04-2020

Vennetje 2- S.T.D Donderdag
Los Borrachos- The Smileys Woensdag
EDP- Isto Coruja Woensdag
Kraaienest 3- High Noon Donderdag
Dart voor weinig- Het Bosch Lexmond 2 Donderdag
De Vissekoppe- The Yellow Army Donderdag

Speelweek 21   20-04-2020 t/m 24-04-2020

The Yellow Army- S.T.D Donderdag
Het Bosch Lexmond 2- De Vissekoppe Donderdag
High Noon- Dart voor weinig Woensdag
Isto Coruja- Kraaienest 3 Woensdag
The Smileys- EDP Donderdag
Los Borrachos- Vennetje 2 Woensdag

Speelweek 22   04-05-2020 t/m 08-05-2020

S.T.D- Los Borrachos Donderdag
Vennetje 2- EDP Donderdag
Kraaienest 3- The Smileys Donderdag
Dart voor weinig- Isto Coruja Donderdag
De Vissekoppe- High Noon Donderdag
Het Bosch Lexmond 2- The Yellow Army Donderdag